Дмитро Культін, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області
04 квітня 2019 року на Рівненщині з робочим візитом перебував заступник Голови Національної служби посередництва і примирення Сергій Володимирович Гербеда. Під час візиту С.Гердеба провів зустріч із заступником Голови Рівненської обласної державної адміністрації І.Тимошенко, на якій обговорив питання подальшої взаємодії між Національною службою посередництва і примирення та Рівненською обласною державної адміністрацією.
Під час зустрічі розглянуто стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях Рівненської області та безпосередньо в тих трудових колективах, де існують чинники дестабілізаційного характеру. Зокрема, обговорено ситуацію у ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод», де зареєстрований колективний трудовий спір (конфлікт).
В процесі обговорення намічені спільні заходи, які направленні на поліпшення стану соціально-трудових відносин в трудових колективах, де існують передумови його ускладнення.
Керівництву Рівненської обласної державної адміністрації Сергієм Гербедою було представлено радника Голови Національної служби посередництва і примирення по Західного регіону Миколу Краська та начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області Тетяну Фокіну та висловлені побажання, що взаємодія між державними органами поглиблюватиметься, що сприятиме збереженню соціальної стабільності в області.
Заступник Голови Національної служби посередництва і примирення С. Гербеда також провів робочу нараду із працівниками відділення НСПП в Рівненській області, в ході якої підведенні результати діяльності Відділення за перший квартал 2019 року та окреслені заходи, які необхідно здійснити з метою своєчасного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів ) правовим шляхом задля забезпечення соціальної стабільності в регіоні та реалізації конституційних прав і гарантій громадян. Акцентовано увагу на забезпеченні реалізації Закону України «Про соціальний діалог в Україні».
С.Гербеда відмітив значний потенціал Відділення та наголосив на необхідності розширення джерел інформації щодо стану соціально-трудових відносин, використовуючи можливості інформаційно-консультаційних центрів НСПП, трудових арбітрів, незалежних посередників тощо.